O nas

PAT (Parts & Accessories Traders) Europe od ponad 25 lat zajmuje się sprzedażą akcesoriów samochodowych, części do naczep i przyczep kempingowych, jak również produktów ochrony przeciwpożarowej. Nasza siedziba znajduje się w Oudkarspel, w pobliżu Alkmaar, Niderlandy. Posiadamy także biuro sprzedaży w Niemczech i biuro zamówień w Hangzhou, Chiny.
 
Jesteśmy partnerami zarówno małych, jak i dużych firm międzynarodowych: hurtowni, producentów, grup zakupowych, firm hurtowniczych i innych detalistów. Dzięki rozwojowi własnych produktów, produkcji, zaopatrzeniu i realizacji koncepcji opakowań z własnymi etykietami, uzyskaliśmy międzynarodową pozycję, z której jesteśmy dumni.
 
Staramy się być w stanie szybko i elastycznie obsługiwać naszych klientów. Dlatego też oferujemy rozwiązania zorientowane na klienta, takie jak zaopatrzenie, dystrybucja i własne etykietowanie. Umowa to umowa, a obsługę i jakość zawsze traktujemy jako priorytet.
 
ProPlus
Nieustannie dokładnie monitorujemy otaczający nas rynek. W naszej firmie rozwój produktu traktujemy bardzo poważnie. Czy znają już Państwo nasz asortyment marki ProPlus? Obejmuje on wysokiej jakości produkty, które udostępniamy wraz z powiązanymi koncepcjami sklepu – w obrębie całego asortymentu.
 
Więcej informacji
W razie pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

PAT Europe BV
Haarspit 1
1724BG Oudkarspel
Niderlandy
T 0031 (0) 226 33 14 50
F 0031 (0) 226 33 14 59
E

Logowanie


Nie pamietasz hasła?

Odzyskiwanie hasła


On the 5th, 6th and with a phase-out of the 9th of December we are occupied with the yearly inventory.
Please take this into account with your orders, we are not able to send out goods on these dates.